ÜRÜNLER
Hakkımızda
ÜRÜNLER
YATAKBEBEK YATAĞI SETBAZABAŞLIKKOMODİNLEREV TEKSTİLİAKSESUARLARKOMODİNLERBAHÇE MOBİLYASIOTEL ÜRÜNLERİ
Haftanın Ürünleri
Bizden Haberler
Anket
Bambi Ürünlerini Beğeniyormusunuz?

Evet
Hayır

Meram Mobilya,1985 yılından bu yana halı, mobilya, beyaz eşya ve dayanıklı tüketim malları satışının yanı sıra inşaat sektöründe de faliyet gösteren Meram; iki mağaza ile Ankara´lı tüketiciye hizmet vermeye devam ediyor. Kuruluşundan beri Yenimahalle´nin çeşitli lokasyonlarında hizmet veren Meram Mobilya Yatak Elektrikli Ev Aletleri Firması, biri Yenimahalle Şentepe´de 600 m2 alanda diğeri ise Eryaman´da 1100 m2 olmak üzere iki güzel mağazaya sahiptir. 2017 yılından bu yana Eryaman tüketicisine de hizmet veren Meram; aynı zamanda Beko, Bambi Yatak, Empera Halı, Enti Halı, gibi dünya markalarının da bayisidir.

Beko markasının beyaz eşyaları, ankastre setleri, tv, elektronik aletleri, ısıtma ve soğutma sistemleri, küçük ev aletleri gibi hayatımızda büyük önem teşkil eden tüm ürünlerini her iki mağazasında da bulunduran Meram; halı gruplarında ise Empera Halı ve Enti Halı´nın da bayisidir. Bayiliğini yaptığı Bambi Yatak markasında ise yatak, baza, bebek ve genç yatak setleri, yatak başlıkları, ev tekstili ve aksesuarları gibi ürünleri satmaktadır. Bu markaların yanı sıra kişiye özel mobilya tasarımları ile, yatak odası, yemek odası, oturma odası, çocuk ve bebek odası, masa - sandalye çeşitleri ile hizmetine devam etmektedir.

Müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet veren "Meram Mobilya Yatak Elektrikli Ev Aletleri" zamanında lojistik, ücretsiz sevkiyat, ürününün arkasında durma gibi ticaret anlayışı ile Ankara ve civar illerine hizmet vermektedir.

Meram Mobilya Yatak & Ankara Bambi